Jump to content

LimitCS este una dintre comunitatile de gaming din Romania care îşi are infiintarea în anul 2014. Scopul nostru este de a crea un mediu placut în care jucatorii sa se poată distra, sa-si petreaca timpul,sa-si faca noi prieteni si sa socializeze. Principiile noastre sunt profesionalismul si seriozitatea.
FORUM
Sign in to follow this  
Faraonul uS

Interviu Iokkjeu - Moderator Community [#16]

Recommended Posts

1.) Buna ziua, LimitCs Romania. Alaturi de mine il am pe @Iokkjeu, caruia ii voi lua un interviu. Salut, Iokkjeu.

R : Salut Limitcs, salut Faraonul!

2.)  Pentru inceput, iti voi adresa cateva intrebari personale. Cati ani ai si din ce oras esti?

R : Am 17 ani si sunt din Tg-Jiu.

3.) Cum te-ai descrie in doar 3 cuvinte?

R :  Imi place sa fac caterinca, dar am si unele momente cand sunt foarte serios, a da si ma enervez foarte repede.

4.) Ai o porecla ? Daca da, care este aceasta ?

R : Da am, iokkjeu/Tircu.

5.) Ce anotimp preferi si de ce?

R : Vara pentru ca imi place sa merg la piscina etc..

6.) Care e ultimul serial pe care l-ai urmarit sau il urmaresti in continuare?

R : Game of Thrones si astept cu nerabdare sezonul 8.

7.) Cum te vezi peste 10 ani?

R : Habar n-am.

8.) Ce alte jocuri mai joci? Care e jocul tau favorit si de ce?

R : Ma joc CSGO/LOL/GTA5 si jocul meu preferat este CSGO.

9.) Mai stii care e ultimul film vazut? Daca da, care este acesta?

R : Nu mai stiu.

10.) Ce site-uri sau aplicatii preferi pentru a comunica cu prietenii?

R :Prefer TeamSpeak3.

11.) Daca tot am adus vorba de prietenii, care sunt prietenii tai cei mai buni de pe comunitate ?

R : Cei mai buni prieteni de pe comunitate ai mei sunt : Kryn, gogu, Radu, @Ezel, @Tool.

12.) Esti microbist cumva ? Ai o echipa de fotbal preferata ? Care a fost ultimul meci de fotbal pe care l-ai vazut ?

R : Nu, nu sunt microbist.

1.) Acum vom trece la cateva intrebari legate de lumea gamingului. De cat timp esti pe LimitCs ?

R : De aproape 2 ani.

2.) Care a fost cea mai mare realizare a ta de pe aceasta comunitate ?

R :  Ce mai mare realizare a mea de pe aceasta comunitate este  server admin query  pe fostul ts.

3.) Care este sarcina ta ca Moderator si la ce sectiune ?

R :  Sarcina mea ca moderator este sa postez cat mai des si sa ma ocup de sectiuniile mele ,dar nu am de ce sa mint in ultima saptamana am fost cam lenes.

4.) Care este serverul tau preferat de pe comunitate ? 

R : Nici unu daca este vorba de gaming, daca este vorba de ts normal ca ts.limitcs.ro unicul.

5.) Care crezi ca este cea mai importanta problema de pe comunitate, dar cea care ajuta cel mai mult la ridicarea sa ?

R : Habar n-am.

6.) Cum ai aflat de LimitCs ?

R : Prin intermediul unui server de samp detinut de fostul fondator RooT.

7.) Ce functii ai mai ocupat pe LimitCs si care este sfatul tau ca sa ajungi in astfel de functii ?

R : Singura functie pe care am ocupata pe forum este Moderator, iar pe ts a fost server admin query. Sfatul meu pentru a ajunge aici este sa ai mare grija cum te comporti si sa ajuti cu ce poti tu ts, orice om este bine venit, in plus mereu vei fi rasplatit pentru ce faci.

8.) Doresti sa mai adaugi ceva inainte de sfarsitul acestui interviu?

R :  Nu. O zi frumoasa!

9.) Acesta a fost interviul nostru cu Iokkjeu. Eu sunt Faraonul wS si va urez o zi  placuta !