Jump to content

LimitCS este una dintre comunitatile de gaming din Romania care îşi are infiintarea în anul 2014. Scopul nostru este de a crea un mediu placut în care jucatorii sa se poată distra, sa-si petreaca timpul,sa-si faca noi prieteni si sa socializeze. Principiile noastre sunt profesionalismul si seriozitatea.
FORUM
Sign in to follow this  
Faraonul 1337

Interviu Tool - Manager TS3 [#15]

Recommended Posts

Salut, si bine v-am gasit la un nou interviu acordat pe comunitatea LimitCs.ro, urmand astfel sa acordam un interviu Moderatorului ''Tool'' care este si Managerul Serverului de TeamSpeak al comunitatii.

R :  Salut  Limitcs , salut faraoane , bine v-am gasit ! :)

I : Pentru inceput, ne poti spune cateva lucruri despre tine ? Numele tau, varsta ta, de unde esti si ce faci in timpul liber ?

R :  Sigur , Numele meu este Hutan Yulian , am 19 ani , domiciliat in Lenauheim judetul Timis :)) , Timpul liber mi-l petrec de obicei cu baietii mei grei , sau pe ts cu ceilalti baieti grei xD se stiu ei >:)

I : Cum iti descri orasul in 3 cuvinte ? Dar pe tine ?

R :  Jegmanie / Tiganie / Furt -_-  , pe mine ma descriu ca fiind o persoana carismatica .) nimic mai mult.

I : Ne poti spune povestea comunitati LimitCs.ro ? Cateva detalii ? Ca spre exemplu cum ai ajuns aici, cine au fost primi tai amici, pe ce server ai jucat la inceput, etc..

R :  Pai prima oara am ajuns pe la sfarsitul anului 2015 impreuna cu serverul de cs ONE ..iar cont pe forum a urmat sa-mi fac in 2016 cand mi-a cerut M@FIOTU sa-l ajut cu moderarea categoriei. Pot considera ca primii mei prieteni fiind : Satra.dll , Kiww , Darkmy tiganu si cei de pe serverul One .

I : Ce reprezinta numele tau ? ''Tool' ? Tu l-ai ales ?

R : Reprezinta o trupa de progresive rock care imi placea mult prin 2014-2015 / inainte am avut si numele Korn xD / dandu ;x / Curierul.

I : De cat timp te ocupi de server de TeamSpeak ?

R : De cateva zile , daca faci referinta la acesta , sper sa ajungem departe cu el ! 

I : Care este numarul maxim pe care l-a atins serverul de TS pana acum ?

R : Cred ca am fost la un moment dat 15 sau 16 .. pentru mine este okay , cu cat mai multi cu atat mai bine . 

I : Ce functii ai mai ocupat pe comunitate inafara de Moderator ?

R : Inainte de a pleca am fost Moderator Global / Administrator / Lider Designer / Lider Clan / Manager Server , tot ce se poate =)) , cei drept totusi am plecat de la moderator global cu numa 200 de posturi prin Iunie-Iulie 2016 ca sa ajung Administrator cu 500 in Septembrie sau Octombrie.

I : Ce parere ai despre echipa Administrativa a forumului ? Isi face treaba ? Ce sfat ai avea pentru ei din punctul tau de vedere ?

R :  Nu este chiar o parere foarte buna , dar merge , implicare mai putina , off-topic , nu vreau sa dau acuma nume sau ceva , dar unii cred ca daca au ajuns administratori sau fondatori , nu mai trebuie sa ajute communitatea cu post-urile utile sau activitate.

I : Cum ti-ai petrecut Craciunul in acest an ? Cate sarmale ai mancat ?

R : N-a fost ceva special ma bucur totusi ca mi-am luat o "vacanta" in timpul sarbatoriloor , iar cu sarmalele... mai multe ca de obicei =)).

I : Ce parere ai de actuala tema a forumului ? Ce iti place cel mai mult la ea si ce nu iti place absolut deloc ?

R :   Este okay , nu cred ca are nimeni nimic de reprosat despre aceasta.

I : Care este cel mai bun amic al tau in prezent ?

R :  Greu de spus , probabil ArkadiN sau idk , daca te referi pe communitate , da pot spune ca este ArkadiN.

I : Ce iti doresti sa faci in viitor ? Care sunt planurile tale ?

R :  Probabil sa dau o fuga dincolo sa vad daca-mi place , dar pana atunci vreau sa si fac ts-u 128/128 =))

I : Ai un animal de companie ? Daca da, care este aceasta si ce nume are ?

R : Am un doberman are vreo 6-7 luni , Maia o cheama.

I : Care este relatia ta cu Cryaotik Alexandru ?

R :  Foarte buna , imi plac copiii de 14 ani care au simtul umorului =)) (ly)

I : Care este culoarea ta preferata si ce simbolizeaza pentru tine aceasta culoare ?

R :  Violet , de cand eram mic pentru ca era culoare de pe tricourile echipei Poli Timisoara . 

I : Daca ar fii sa castigi 1.000.000$ care ar fii primele 3 lucrurii pe care le-ai face ?

R :  Probabil ca m-as sinucide.. pentru a lasa alte persoane sa-si bata capul ce sa faca cu banii . 

I : Care dupa parerea ta va fii Fondatorul lunar al acestei luni ? R0cku, Ezel sau Cryaotik Alexandru ?

R :  Ezel se ocupa cel mai mult , dar Cryoatik este cel mai activ.

I : Care este mancarea ta preferata ? Dar beutura ? Iti place alcoolul ?

R : Oftez intre Sarmale si Sarmale , nu ma pot decide =)) jk imi imaginez ca prin "bautura" te referi la alcol deci : Jim Bean , dar ma multumesc si cu Jack Daniels =) .

I : Ce va distruge rasa umana ? Un razboi sau incalzirea globala ?

R :  Zombie mortii lor , zombie peste tot =)) Left 4 Dead 3 confirmed =)) !

I : Ce jocuri te joci la calculator si care iti place cel mai mult ?

R : In General ma Joc League / CS:GO si alte titluri anonime cu Arkadin ( Prostu satului ) TWD Season 2 este jocul meu preferat.

I : Acest interviu a ajuns din pacate la final, precum viata care incepe si se termina. Doresti sa mai adaugi ceva ? Sa mentionezi pe cineva ?

R : Da , va asteptam pe serverul TS.LIMITCS.RO la un pahar de vorba =) ! Spor la posturi si fiti cu minte , nu cuminti .)