Jump to content

LimitCS este una dintre comunitatile de gaming din Romania care îşi are infiintarea în anul 2014. Scopul nostru este de a crea un mediu placut în care jucatorii sa se poată distra, sa-si petreaca timpul,sa-si faca noi prieteni si sa socializeze. Principiile noastre sunt profesionalismul si seriozitatea.
FORUM
Sign in to follow this  
Seby4K

[Portofoliu] Seby4K

Recommended Posts

Acest "logo" este facut clar cu o tabletă grafică.In PS cu pen tool nu prea ai cum sa faci acele "curburi" perfecte dar daca,chiar e facut de tine,e foarte frumos :D

La manipulare jos palaria , nimic de comentat si nu cred ca o sa vina careva sa-ti spuna ca nu te pricepi .

Avatarele si ele foarte bine scoase in evidenta cu acel blur , dar aici ne oprim.

YVqpEkN.png

Textul nu are nici o treaba cu semnatura parerea mea, c4d-uri aruncate aiurea in plus ai adaugat si un gradient ca sa iasa mamaliga buna -_- , sincer te pricepi la manipulare , avatarele chiar arata okay , dar din ce vad aici , mai ai de lucrat cu c4d , banuiesc ca este printre primele semnaturi care le faci pe render si de asta nu ti-a iesit prea bine , nu lua spusele mele ca pe un roast sau ceva , dar semnatura aia nu se ridica la nivelul celorlalte creatii.

7 hours ago, Tool said:

La manipulare jos palaria , nimic de comentat si nu cred ca o sa vina careva sa-ti spuna ca nu te pricepi .

Avatarele si ele foarte bine scoase in evidenta cu acel blur , dar aici ne oprim.

YVqpEkN.png

Textul nu are nici o treaba cu semnatura parerea mea, c4d-uri aruncate aiurea in plus ai adaugat si un gradient ca sa iasa mamaliga buna -_- , sincer te pricepi la manipulare , avatarele chiar arata okay , dar din ce vad aici , mai ai de lucrat cu c4d , banuiesc ca este printre primele semnaturi care le faci pe render si de asta nu ti-a iesit prea bine , nu lua spusele mele ca pe un roast sau ceva , dar semnatura aia nu se ridica la nivelul celorlalte creatii.

Mersi de parere, inca lucrez la semnaturi, aia e destul de veche, textul e pe langa si nu e cine stie ce.

Aici una noua de ieri, mi se pare mai frumoasa

AYD5awu.png

3 hours ago, Seby4K said:

Mersi de parere, inca lucrez la semnaturi, aia e destul de veche, textul e pe langa si nu e cine stie ce.

Aici una noua de ieri, mi se pare mai frumoasa

AYD5awu.png

Pune textul pe strong se vede pixelat asa

Aha, deci de aici ai INCERCAT sa ii copiezi pe Nex, huh ? Slab.

On 1/1/2018 at 10:12 PM, BadkinPaul said:

Esti penibil, baiete, disperat

On 02/01/2018 at 8:12 AM, BadkinPaul said:

Esti pe langa frate.

on: La acel logo in ps,e dupa tutorial,nu?:)

sunt frumoase seby,manipularile imi plac mult. Kw si continua tot asa ! :)

22 hours ago, Franky said:

Esti pe langa frate.

on: La acel logo in ps,e dupa tutorial,nu?:)

sunt frumoase seby,manipularile imi plac mult. Kw si continua tot asa ! :)

Mersi, da, logo-ul, adica cum sa-l faci 3d e dupa tutorial :)

Nu stiu ce sa zic, esti interesant. Daca acel Manipulation e al tau, atunci felicitari, esti foarte bun. In schimb la Avatare ese loc de mai mult. Bafta xD

3 hours ago, Tam said:

Nu stiu ce sa zic, esti interesant. Daca acel Manipulation e al tau, atunci felicitari, esti foarte bun. In schimb la Avatare ese loc de mai mult. Bafta xD

mersi :)

QBQLKMg.png  9gg8BpB.png  vaPj3Oa.png  1bYbjtA.png   f88QWdk.png  Q6vSbtH.png

dV78AO5.png  TcskfEq.png  oEIWvkB.png  TEM9NjT.png   t1zNwDi.png  8atnxGS.png  MJutk0X.png  5UNd3dJ.png  2HPyubx.png  5Xyq35U.png  IJ9fsLW.png  jmI7HqQ.png  SmZWeTe.png  AT4uEgX.png  I5QniM8.png  A2CgffL.png  CqR4qy8.png  8otC16N.png   3Qa8Nfr.png  sXVLYhz.png

wjwjCtE.png

On 1/11/2018 at 3:19 AM, Seby4K said:

C4D Text

dYsNxt6.png

0CTuEje.png  qVTCMAD.png  NLWYlXw.png  zq8hOG4.png[ /center]

nu prea stiu de ce ai lasat background-ul asa la aia cu textul in cinema 4d, puteai sa pui un gradient pe radial + sa faci o dublura la text sa il maresti si sa scazi opacitatea..

in rest e bine parerea mea,blur si text pus frumos, sper ca acum ca lucrezi si in c4d sa faci si bannere <3  kw bafta