Jump to content
image01

WELCOME TO
LIMITCS ROMANIA

This community was created in 2014 as a laid back gaming environment.
We want to give you a place to feel free and make new friends. If you are looking to
learn more about our community please feel free to message or join our Teamspeak
server and speak with one of our staff members for more in depth history. Don't forget
to obey our rules and most importantly, don't forget to have fun.

image01

LIMITCS ROMANIA
Official CS 1.6 Servers

Join our official Counter-Strike 1.6 server CS.LIMITCS.RO
This server is a Classic/CSGO Mode and a fun one aswell. Join now if you
dare and show us that you have skill and enter our top 10 best players.

image01

LIMITCS ROMANIA
Official Steam Group

Join our official Steam Group Page.Here we will post official announcements,
events and future giveaways. We want to have a big family so don't forget
to invite your friends in our big family.

image01

LIMITCS ROMANIA
Official GameTracker

Join our official Gametracker Page.Here we will post official announcements,
events and future giveaways. We want to have a big family so don't forget
to invite your friends in our big family.

Sign in to follow this  
Ezel

Interzicere acces Gangster [ Remove&Ban ]

Recommended Posts

Member Awards
Here are Ezel's awards

Nu vreau sa lungesc treaba cu acest "specimen" mai mult decat e cazul, doar ca va suntem datori cu o explicatie si am vazut ca foarte multi ne intrebati ce s-a intamplat.

Incep prin a va spune ca noi l-am dat afara din cauza mofturilor pe care le facea. Primul a fost cu firma de host www.xtremehost.ro, care cu bune si cu rele, ne sustine inca de la inceput si a taiat reclama,ulterior a fost re-adaugata. I-am acceptat toate propunerile, cu unele mici exceptii, si-a adus in staff toti "inaptii", nestiind sa creeze un forum.

Am trecut si peste faza cu "spalatul rufelor in public", nenumarate certuri cu tot staff-ul, schimbari, banii comunitatii aruncati aiurea pe niste proiecte care au dat FAIL, el crezand niste chestii ce in 2017 nu mai exista.  Lasam la o parte faptul ca a tot insinuat ca unii dintre fondatori nu ajuta cu nimic, dar el nu se uita ca RLS este unul dintre cele mai stabile servere din Romania. Am inchis ochii si cand lua din donatii si banii comunitati pentru diferite "proiecte", care nici azi nu stiu pe unde s-au pierdut, dar Sarbatorile sunt aproape si trebuie sa fim mai buni.

Tot la insistentele lui, am sponsorizat un server si un manager, cu 25-30 euro, i-am luat boost, dar asa e romanul, odata ce-si vede sacii in caruta uita de unde a plecat si cine l-a sustinut. 

S-a folosit de numele nostru, al comunitatii, pentru a face un parteneriat cu kgb, ulterior amenintand toate serverele ca daca nu pleaca pierd reducerea, el nu isi da seama ca numele lui e 0, ba chiar e - , zilele urmatoare o sa se rezolve si aceasta problema.

Dovada ca ameninta managerii nostri:

ciWQZ0q.png

Ne cerem scuze pe aceasta cale tuturor celor ce au fost afectati de decizia noastra intarziata de a incheia toate socotelile cu astfel de oameni si sper sa nu mai facem aceeasi greseala pe viitor.

De asemenea, pe aceasta cale le comunic si managerilor de servere ca o sa se rezolve treaba cu kgb si o sa primeasca o instiintare de la acestia pentru a reveni cu serverele, in caz contrar se aplica regulile mentionate de acestia.

Va multumesc pentru atentie si va doresc o zi buna!

ADMINISTRATIA LIMITCS!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.