Jump to content

LimitCS este una dintre comunitatile de gaming din Romania care îşi are infiintarea în anul 2014. Scopul nostru este de a crea un mediu placut în care jucatorii sa se poată distra, sa-si petreaca timpul,sa-si faca noi prieteni si sa socializeze. Principiile noastre sunt profesionalismul si seriozitatea.
FORUM
Sign in to follow this  
JuNNNNkieeee

[Cerere DNS] Cry.limitcs.ro

Recommended Posts

1. Detinator Principal: (nick-ul de pe forum, NU cel de pe server; o singura persoana); JuNNNNkieeee
  2. Detinator Secundar: (optional; o singura persoana); JuNNNNkie, ( eu ) 
  3. IP-ul serverului (fara port): 188.241.14.215
  4. Port: 27015
  5. Numele Serverului: (Nume.LimitCS.Ro); Cry.limitcs.ro
  6. Modul de joc: (clasic, respawn, deathrun, zombie, etc...); classic
  7. Numar de sloturi: (cel putin 22): 32
  8. Firma de hosting la care este hostat serverul:-
  9. Link GAMETRACKER: (nu gametracker.rs sau altele, OBLIGATORIU GAMETRACKER.COM sau gamestate pentru sa:mp) ; https://www.gametracker.com/server_info/188.241.14.215:27015/
  10. Ai dat claim la server?: da
  11. Ai inscris serverul in clanul LIMITCS GT.COM ?: nu dar il inscriu daca e nevoie
  12. Moderatori pentru subforumuri: (optional; alte persoane care sa aiba acces de moderare pe sub-forum, insa fara grad); doar eu
  13. Structura forumului: (EXEMPLU: Regulament, Anunturi, Staff server, Cereri accese si ce mai vreti voi; MAXIM 10 sectiuni); regulament , cerere admin , cerere slot , cerere unban, reclamatii admin, cerere upgrade

Guest More.

Ti-am facut canal si pe teamspeak pentru serverul tau - CRY.LIMITCS.RO , te voi astepta sa iti dau gradul de manager server si fondator pe canal.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.