Jump to content

LimitCS este una dintre comunitatile de gaming din Romania care îşi are infiintarea în anul 2014. Scopul nostru este de a crea un mediu placut în care jucatorii sa se poată distra, sa-si petreaca timpul,sa-si faca noi prieteni si sa socializeze. Principiile noastre sunt profesionalismul si seriozitatea.
FORUM
Ezel

Actualizari forum

Recommended Posts

Update LimitCS:

- Skin-ul a fost schimbat acum ceva timp, cred ca ati observat toti.

- La sidebar (hook-urile si informatiile din dreapta de pe indexul forumului) au fost ajustate si s-a adaugat un border care sa separe sidebar-ul de tabele.

- S-a adaugat un footer iar la statistici s-a adaugat un border separator de background.

- Click dreapta a fost dezactivat (pentru evitarea "inspect element" & copy-paste)

- Legenda a fost introdusa intr-un tabel, separat fata de membrii online.

- La chat s-a adaugat in coltul din dreapta s-a adaugat regulamentului chatului.

Update concursuri interactive: Premiile au fost minimalizate, urmând eventuri în care premiile sunt dublate. Eventurile vor fi postate într-un calendar, astfel, toate concursurile vor avea, începând de azi o zi fixă. (Joi şi Duminică sunt extrageri lotto spre exemplu). Excepție: Pariurile sportive - programul acestora nu se poate schimba.

Functia click dreapta a fost reactivata. La cererea mai multor persoane. Urmeaza un script care sa blocheze doar inspect element cu click dreapta respectiv F12

Salutare , acum 2-3 zile am adaugat un Profile Field , care arata cat de bun esti in design ( setarea se face manual pe fiecare profil individual , odata setat nu se scoate indiferent ca acel designer ia remove si ramane ca membru ) si acest profile fiels , la posturi , sub poza designerului ( inclusiv cei administratori si moderatori si asistenti care sunt designer , le au ) apare ca Graphic Skill : ----- , sper ca nu va va deranja , si spor la forumat , in curand voi mai implementa 2 idei tot pe partea de design , deoarece eu doar de design ma ocup chiar si in ACP ... o seara faina si astept pareri

SS ca sa vedeti ce am adaugat ( puteti vedea si sub poza mea ) -

a3afab19b8a44965a262dd8e02ac02bb.png

05.08.2017

>> A fost reimplementata functia ban from topics pentru managerii de servere si staff.

i9HX495.png

! Abuzul se pedepseste de la suspendarea gradului pana la pierderea acestuia permanenta.

>> A fost adaugata platforma "Awards " , care este in curs de lucru, cel tarziu luni o sa fie gata.

>> A fost adaugat la cerere acel buton de member online sau offline.

wiHdkJP.png

06.08.2017

>> A fost rezolvata problema cu recuperarea parolei prin e-mail.  

Forgot your password este functional acum.

! Aveti grija cu cine impartiti e-mailurile, nu suntem raspunzatori daca va pierdeti contul.

[09.10.2017]

>> Logarea/Inregistrarea prin facebook/steam/google/mail este functionala.

>> Fiecare categorie o sa aiba in cel mai scurt timp o imagine reprezentativa (icon) [ in lucru ].